درباره ما

جامعه امروز ایران به واسطه تغییر در سبک زندگی و گسترش فرهنگ شهرنشینی ،همچنین تغذیه نامناسب و استرس درگیر بیماری های گوناگون مانند اضافه وزن ،کبد چرب،فشار خون ،دیابت و عوارض قلبی و ……میباشد.

در طب ایرانی از هزاران سال پیش رویکردی پیشگیرانه و موثر برای درمان و بهبود بیماری ها پدید آمده که این دانش امروز به عنوان طب سنتی یا طب بوعلی شناخته میشود.اساس کار این طب بر مزاجها و طبع ها استوار است و هدف نهایی آن تعادل در طب و مزاج و خلق و خوی شخص است.در کنار ذاهاآورزش و تعالیمی که جهت دوری از استرس و ناامیدی وناهنجاری ها وجود دارد.دمنوشها و عرقیجات نقش به سزایی را در این سبک ایفا مینمایند.

ایران هربال تی با بهره گیری از متخصصین و تحصیل کرده گان این حوزه و با بهره گیری از محصولات شرکت نیوشا که تمامی استانداردهای بین المللی را برای تولید کسب نموده اند پا به این عرصه نهاده است.

ما در حوزه پک های سلامتی مشتمل بر پک های کاهش وزن،درمان کبد چرب،درمان دیابت،درمان ریزش مو،مکم به افزایش وزن،پک درمان لاغری زمان شیردهی و …ارائه مشاوره و خدمات مینماییم و همچنین به عنوان نماینده فروش محصولات نیوشا توانایی عرضه انواع چای خالص،مخلوط چای سبز و ساه و همچنین دمنوشهای خالص را داریم

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09125941303 تماس حاصل فرمایید

کارآفرینی برای زنان
سلامتی و کارآفرینی برای زنان و سلامتی برای جامعه